KUKAMET, CADENAS’ın geliştirdiği 3-boyutlu CAD ürün kataloğu platformuna dahil olarak dijitalleşme yolunda çok önemli bir adım attı

Geçtiğimiz aylarda hızlı bağlantı elemanları üreticisi KUKAMET, sürekli gelişen dijitalleşme ve tasarımla ilgili CAD verilerine yönelik artan talebe hazırlıklı olmak için önemli bir adım attı. CADENAS’a ait eCATALOGsolutions teknolojisine dayalı dijital ürün kataloğunu oluşturan Türk şirketi, müşterilerine pnömatik ve pnömatik tutucu bağlantı elemanları, hızlı bağlantı elemanları, pnömatik döner tip bağlantı elemanları gibi ürünlerin  dijital ikizlerini hızlı ve kolay bir şekilde bulma, entegre etme ve sadece birkaç tıklama ile CAD modeli olarak tasarımlarına dahil etme imkanı sunmaktadır.

Hızlandırılan tasarım süreci sayesinde iyileştirilmiş müşteri hizmetleri

Günümüz mühendisleri ve tasarımcıları, ihtiyaç duydukları ürün bilgilerine hızlı ve kolay erişime ihtiyaç duyuyor. Şimdiye kadar mühendislik verileriyle ilgili bilgi isteklerinin çoğu, KUKAMET’e e-posta yoluyla ulaştı. Detaylandırılan yanıtlar genellikle zaman alıcıdır, bu nedenle de maliyetlidir. Bu nedenle KUKAMET, müşterilerine bilgi akışını daha verimli hale getirmeyi öncelik haline getirdi. Artık mühendisler ve tasarımcılar, pnömatik döner bağlantı elemanları gibi bileşenlerin 3-boyutlu CAD modellerini https://kukamet.partcommunity.com adresinden Siemens PLM, Autodesk Inventor ve Revit, NX ve Solid Edge gibi 150’den fazla popüler CAD formatında ücretsiz olarak indirebilir ve bunları doğrudan mevcut CAD tasarımlarına ekleyebilir. Pazarlamada mükemmelleşmeyi sağlamak ve uluslararası pazarlara hizmet verebilmek için KUKAMET kataloğu Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak mevcuttur.


3-Boyutlu CAD ürün kataloğu, ürünler hakkında değerli ilave bilgiler sağlar

KUKAMET, mühendislerin ve tasarımcıların tercihlerini daha da genişletmek için yüksek kaliteli özgün CAD ürün kataloglarına ve kapsamlı müşteri hizmetlerine güveniyor. Güncel bir 3B CAD çevrimiçi ürün kataloğunun sağlanmasıyla, tüm önemli ticari meta veriler de doğrudan CAD modeline entegre edilir. CAD tasarımından oluşturulan parça listeleri tüm önemli bilgilerle birlikte satın alma departmanına iletilebilir. Burada bileşenlerin ilgili üreticilerinden tedarik edilmesi için temel oluşturulabilir.

3B CAD indirme portalına https://kukamet.partcommunity.com üzerinden erişilebilir.

eCATALOGsolutions çözümü hakkında daha fazla bilgi aşağıdaki web sayfasındadır: www.cadenas.de/en/ecatalogsolutions

KUKAMET hakkında daha fazla bilgi için: www.kukamet.com.tr/

Firmenkontakt und Herausgeber der Meldung:

CADENAS GmbH
Schernecker Str. 5
86167 Augsburg
Telefon: +49 (821) 258580-0
Telefax: +49 (821) 258580-999
http://www.cadenas.de

Ansprechpartner:
Presse
Telefon: +49 821 258580-500
E-Mail: presse@cadenas.de
Für die oben stehende Pressemitteilung ist allein der jeweils angegebene Herausgeber (siehe Firmenkontakt oben) verantwortlich. Dieser ist in der Regel auch Urheber des Pressetextes, sowie der angehängten Bild-, Ton-, Video-, Medien- und Informationsmaterialien. Die United News Network GmbH übernimmt keine Haftung für die Korrektheit oder Vollständigkeit der dargestellten Meldung. Auch bei Übertragungsfehlern oder anderen Störungen haftet sie nur im Fall von Vorsatz oder grober Fahrlässigkeit. Die Nutzung von hier archivierten Informationen zur Eigeninformation und redaktionellen Weiterverarbeitung ist in der Regel kostenfrei. Bitte klären Sie vor einer Weiterverwendung urheberrechtliche Fragen mit dem angegebenen Herausgeber. Eine systematische Speicherung dieser Daten sowie die Verwendung auch von Teilen dieses Datenbankwerks sind nur mit schriftlicher Genehmigung durch die United News Network GmbH gestattet.

counterpixel